zamknij

14 dni na zwrot zakupów

info

Kupiłeś produkt z oferty eMAG? Zmieniłeś zdanie i chcesz oddać zakupy do sklepu? Jako konsument (nie firma) masz prawo zwrócić zakupiony produkt w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.

 

 

Jak bezpłatnie zwrócić zakupy w eMAG?

 

1. Jeśli zdecydowałeś się na zwrot, wypełnij ten Formularz.

2. W informacji zwrotnej wysłanej na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie rejestracji zwrotu wraz z jego numerem.

3. W kolejnym kroku zostanie do Ciebie wysłane potwierdzenie przyjęcia zlecenia odbioru przesyłki przez firmę kurierską DPD. Potwierdzenie będzie zawierało datę oraz numer kontaktowy do kuriera, który będzie odbierał przesyłkę. Prosimy o przygotowanie przesyłki do transportu. Kurier odbierze przesyłkę z wcześniej przygotowanym listem przewozowym.

4. Koszt przesyłki zwrotnej zakupionego towaru ponosi eMAG.

5. Po dotarciu produktu do magazynu dokonamy  jego sprawdzenia. Jeżeli towar spełnia warunki zwrotu zakupów, wyślemy na Twój adres mailowy fakturę korygującą. Po jej akceptacji do dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto lub wystawimy kupon rabatowy na kolejne zakupy – to zależy od Twojej decyzji. W tej sytuacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Proces powinien zostać zakończony w terminie 14 dni.

 

 

KUPON NA KOLEJNE ZAKUPY

 

Jeśli chcesz dokonać kolejnych zakupów po wykonanym zwrocie, możesz nas poprosić o wystawienie kuponu. Na Twoją prośbę:

 

1. Wystawimy kupon o unikalnym numerze, który zadziała na pojedyncze zamówienie.

2. Kupon można przenieść na innego użytkownika i można dowolnie łączyć z innymi kuponami i kartami podarunkowymi (oznacza to, że za jedno zamówienie można zapłacić kilkoma kuponami, ale jednym kuponem nie można zapłacić za kilka zamówień).

3. Kupon jest ważny 24 miesiące.

4. Kuponu można użyć na produktach sprzedawanych i dostarczanych z oferty eMAG.

 
 
 

(Powyższe warunki dotyczą zwrotów produktów z oferty eMAG. Każdy sprzedawca na eMAG może mieć inne warunki zwrotu.)

Znalazłeś potrzebne informacje? Tak Nie

Podobne artykuły


eMAG App