Klocki LEGO Elves Naida i zasadzka na żółwia wody 41191 wiek 7+

W magazynie

8290

Sprzedawca: CZARODZIEJ
Inne oferty
(3 ofert)
Product image

W magazynie

Sprzedawca eMAG

11199

Oszczędzasz 16%

9399

Opis

Klocki LEGO Naida i zasadzka na żółwia wody 41191 wiek 7+
Pomóż Cory, Naidzie i małej Calypso Klocki przeznaczone dla dzieci w wielu od 7 lat Rozwijają kreatywność i wyobraźnię Połącz siły i pokonaj nietoperze

Złośliwe i nieznośne nietoperze atakują żółwicę Cory strażniczkę wody. Razem z Naida musisz użyć mocy aby uwolnić schwytaną żółwicę. Pomóż małej Calyspo dostać się do mamy, czy ci się uda? Czy magiczny diament będzie bezpieczny?

Kreatywny zestaw

Zabawa klockami rozbudza wyobraźnię i kreatywność, świetnie sprawdza się w samodzielnej zabawie jak i z grupą przyjaciół. Klocki przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 lat. Zapewniają dziecku wyśmienitą zabawę przy czym stymulują rozwój intelektualny, dzieci poznają różne kształty i kolory, kształtują wyobraźnię przestrzenną. Układanie klocków uczy cierpliwości, precyzji i logicznego myślenia. Jest to niesamowita okazja do spędzenia czasu razem co wpływa na wzmocnienie umiejętności społecznych. To świetna inwestycja w prawidłowy rozwój dziecka.

Lego

Firma została założona w 1932 roku, jej symbolem jest legendarny klocek LEGO, obecnie jest to jeden z wiodących producentów zabawek na świecie. Firma skupia się na rozwoju dzieci. Sprzyja przyszłych małych budowniczych do rozwijana swoich umiejętności, łączy twórczą zabawę z nauką. Stwarza okazję do spędzenia pięknych radosnych chwil razem. Produkty LEGO są rygorystycznie testowane, aby spełniać najsurowsze standardy bezpieczeństwa i jakości. Grupa lego jest zaangażowana w dbałość o środowisko i społeczeństwo, które chce odziedziczyć i inspirować i rozwijanie budowniczych jutra.

Zestaw zawiera: minilaleczka Naidy oraz figurka mrocznego nietoperza Furi i żółwika Calypso figurka wodnej żółwicy Cory do zbudowania z miejscem na figurkę żółwika oraz miejscem na „diament” wody na głowie wysepkę z miotaczem dysków i miejscem dla ryby oraz łódkę z miotaczem łańcucha i miejscem na figurkę nietoperza babeczka z wiśniami, laska mocy Naidy, dwa dyski, dwa kwiaty, mapa, magiczny „diament” wody i ryba

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 7 - 12 lat
Kolekcja LEGO Elves
Bajka/Postać Elves
Materiał Plastik
Liczba sztuk 205
Liczba figurek 3
Rozwijanie umiejętności Koordynacja ręka-oko Funkcje motoryczne Logiczne myślenie Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Producent: LEGO

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

image