Klocki LEGO Friends Dom przyjaźni 41340 od 6 lat

Dostawa w ciągu 2 dni

29000

Inne oferty
(2 ofert)
Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza abcdzieciaki

33251

Opis

Klocki LEGO Friends Dom przyjaźni 41340 od 6 lat
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 6–12 lat Spędź trochę czasu z dziewczętami z Miasta Heartlake w ich Domu przyjaźni. Zrelaksuj się, słuchając muzyki w jacuzzi, tworząc nowe dzieło z Emmą lub oglądając najnowszy występ muzyczny Andrei w tym popularnym zestawie dla dzieci Zaparkuj w garażu Furgonetkę Olivii z zestawu 41330, by jeszcze szybciej wykonywać swoje misje!
Planuj wspaniałe misje razem z przyjaciółkami w Domu przyjaźni!
Zestaw Dom przyjaźni z serii LEGO® Friends to fantastyczne miejsce do przeżywania niezapomnianych chwil z przyjaciółkami z Miasta Heartlake. Możesz tu planować kolejne przygody lub po prostu trochę odpocząć. Ten popularny zestaw dla dzieci zawiera kuchnię, salon ze stołem do rękodzieła, sypialnię z dwustronnym ekranem telewizyjnym, taras z głośnikami, grilla, jacuzzi, bar z sokami oraz wieżę obserwacyjną na dachu. Na zewnątrz jest huśtawka i rower z przyczepką pełną narzędzi. Przerobiony budynek starej remizy strażackiej ma też mnóstwo ciekawych funkcji, takich jak działający wyciąg, alarm, rura strażacka, zjeżdżalnia oraz garaż z otwieranymi drzwiami. W zestawie trzy minilaleczki i trzy figurki zwierząt. Dom przyjaźni ma ok. 30 cm wysokości, 24 cm szerokości i 12 cm głębokości Drzewo przyjaźni ma ok. 10 cm wysokości, 19 cm szerokości i 3 cm głębokości Rower z przyczepką ma ok. 10 cm długości, 4 cm szerokości i 1 cm wysokości
„Only the best is good enough”
Marka LEGO to coś więcej niż znane logo firmy. Wyraża ona oczekiwania ludzi względem firmy, jej produktów i usług oraz odpowiedzialność, którą Grupa LEGO ponosi, będąc członkiem światowej społeczności. Marka stanowi gwarancję jakości i oryginalności.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Dziewczynki
Wiek 6 - 12 lat
Kolekcja LEGO Friends
Materiał Plastik
Liczba sztuk 722
Liczba figurek 3
Rozwijanie umiejętności Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Producent: LEGO

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

anonymous

28 lis 2018

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt. Super prezent.

Zobacz więcej


image