Opis

Leżak Zero Gravity + stolik Zafunduj sobie idealny relaks


Daj odpocząć swojemu ciału w idealnej pozycji zero gravity Leżak, który państwu oferujemy to niezbędny mebel do każdego ogrodu czy też na balkon lub taras. Każdy z nas lubi się wyciągnąć wygodnie i zrelaksować po pracy. A ten leżak prócz tego, że jest mega wygodny i można go regulować według własnych upodobań, posiada możliwość ustawienia go w pozycji zwanej zero gravity.Najbardziej optymalna pozycja dla naszego ciała. Stopy na wysokości serca powodują, że nasz kręgosłup poddawany jest najmniejszemu z możliwych nacisków. Poprawia się krążenie krwi, co przyczynia się do lepszego dotlenienia organizmu. Taka pozycja jest zalecana sportowcom dla szybszej regeneracji mięśni.


Konstruktywny relaks dla Twojego ciała Nowoczesne wzornictwo tego leżaka uwiodło już niejednego. Nie pozwól by ominęła Cię okazja do tak relaksującego odpoczynku, jaki oferuje ten sprzęt ogrodowy.Leżak z funkcją zero gravity jest wykonany z elastycznego, wygodnego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału TextolineMetalowy stelaż pomalowano proszkowo, co zwiększyło jego odporność na korozjęLeżak został tak skonstruowany by można było wygodnie bez użycia rąk zmienić jego pozycję.A dla waszej wygody zawsze blisko będzie stoliczek do postawienia szklanki.Waga leżaka-6,5kg

Bardzo solidna konstrukcja. Osobiście używam tych leżaków w wersji z daszkiem (tu sprzedajemy identyczne tylko bez daszków). Poniżej zdjęcie z mojego ogródka.

*

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Leżak
Kolor Czarny,Brązowy

Producent: import

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

image