STREFA OKAZJI
(1 oferta)
Product image
Urządzenie posiada uszkodzone opakowanie, połamane profile styropianowe. Ślady montażu. Rękojmia 12 miesięcy.
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

1.41999

Oszczędzasz 51755

90244

INFO: Oferta ze Strefy Okazji nie łączy się z innymi promocjami.

Opis

Okap Amica IN600BS Funkcja czasowego włączenia. Sterowanie wygodnym panelem dotykowym. Niski poziom hałasu nie przeszkodzi w rozmowie czy oglądaniu filmu. Oświetlenie LED pola kuchenki. Wydajny filtr odporny na korozję. Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z tym okapem! Został wyposażony w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!

Ustaw czas pracy okapu

Często, mimo że gotowanie czy smażenie zostało już zakończone, powietrze w kuchni wciąż wymaga oczyszczenia. Dzięki funkcji czasowego włączenia możesz ustawić czas, przez jaki Twój okap będzie pracował, po zakończeniu przygotowywania posiłku, by usunąć wszystkie niepożądane zapachy. A jak już oczyści powietrze, samoczynnie się wyłączy. Rozsmakuj się w wygodzie i odetchnij pełną piersią.

Wygodne sterowanie

Zapomnij o uciążliwym czyszczeniu brudu gromadzącego się w okolicach przycisków! Okap wyposażony został w panel dotykowy umieszczony pod szklaną powłoką. Dzięki temu nie tylko szybko i bez przeszkód przetrzesz panel, ale zyskasz łatwy dostęp do wszystkich funkcji okapu. Przekonaj się, jak wciągający może być komfort!

Cicha praca

Z pewnością zdarza Ci się przygotowywać posiłek, jednocześnie rozmawiając, słuchając muzyki lub oglądając telewizję. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, jaki emitowany jest przez okapy Amica, możesz to robić bez przeszkód. Cicha praca będzie szczególnie komfortowa, jeśli Twoja kuchnia połączona jest z salonem. To rozwiązanie docenią wszyscy domownicy.

Oświetlenie LED - doskonały widok na wszystkie Twoje pyszne potrawy

Słabe oświetlenie znacznie utrudnia prace kuchenne. Podobnie jest z ciągle przepalającymi się żarówkami. Diody LED są niezwykle żywotne oraz emitują jasne, przyjemne światło, które nie męczy oczu.

Wydajny filtr

Okap posiada aluminiowy filtr, którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonany jest z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.


Specyfikacje

Dane techniczne

Rodzaj okapu Kominowy
Klasa energetyczna B
Roczne zużycie energii (kWh) 60.8
Liczba silników 1
Klasa sprawności oświetlenia B
Wymiary (WxSxG) cm 57.5 - 90 x 60 x 45.5
Moc przyłączeniowa (W) 266
Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy
Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń D
Minimalny poziom hałasu (dB) 50
Maksymalny poziom hałasu (dB) 69
Maksymalna wydajność w trybie wyciągu (m3/h) 700
Sterowanie Sensorowe

Inne cechy

Kolor Czarny
Średnica wylotu powietrza (mm) 150
Waga (kg) 21.5

Producent: Amica

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

image