Opis

Pieluchy Pufies Baby Art&Dry
Piękne, artystyczne pieluszki Zapewniają Twojemu dziecku optymalną suchość, komfort i ochronę przed przeciekaniem Wykonane według najwyższych standardów i nie zawierają szkodliwych substancji, więc Twoje dziecko jest w nich bezpiecznie​ Baby Art & Dry
Kolekcja pieluszek “Baby Art & Dry” to wysokiej jakości artystyczne pieluszki z 32 różnymi wzorami. Oferują dziecku najlepsze wykonanie, wydłużenie uczucia suchości, komfort i ochronę przed przeciekaniem. Kolekcja “Baby Art & Dry” są przebadane dermatologicznie i stworzone z bezpiecznych dla dziecka materiałów.
Stworzone przez mamę
Stworzone nie tylko przez artystkę, ale także mamę, pieluszki Baby Art & Dry to 32 projekty, które niosą urocze i emocjonalne przekazy dla dzieci i ich mam, stymulując wyobrażnię maluszków i tworząc wokół nich radosną atmosferę.

Kolekcja wykonana przez projektantkę Elena Brynes
Założycielka i dyrektor znanej w całym Nowym Jorku marki Kings of Cole, słynącej z luksusowej jak i sportowej odzieży dla kobiet i mężczyzn. Do stworzenia kolekcji Trends, zostało przeprowadzonych wiele ankiet na ulicach Nowego Jorku, dzięki którym Elena wiedziała co ciekawi rodziców pragnących ubrać swoje pociechy w modne stylizacje. Traktując każdą pieluchę jak czyste płótno, Elena stworzyła unikatową kolekcję.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Pieluchy
Typ pieluchy Jednorazowe
Rozmiar 2
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Kolekcja Baby Art
Ilość 76
Zakres wagi 3 - 6 kg
Kolor Wielokolorowy
Funkcje Nieprzepuszczalne Elastyczne boczne falbanki Superchłonny

Producent: Pufies

Polecamy również

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

image