Przystawka do lodów i masła orzechowego G21 Gracioso

W magazynie

8900

Sprzedaje i dostarcza: VMC

Opis

Domowe, zdrowe desery Lody Sorbety Piure warzywne Masło orzechowe Pasuje do G21 Gracioso Bezpiecznie wykonana - BPA Free Domowe lody i masło orzechowe Dzięki przystawce przygotujesz pyszne i zdrowe, bo bez sztucznych dodatków domowe lody, sorbety i masła orzechowe. Sito wyciskarki zamieniamy na przystawkę bez otworów, dzięki czemu całość owoców, wraz z sokiem jest przetwarzane na lody. Możesz zrobić sorbet albo wykorzystać dodatki, które odmienią smak, np. mrożone mleko migdałowe w kostkach lub jogurt naturalny. Możesz dodać również inne składniki, takie które stworzą idealne lody dla Ciebie.
Przy zastosowaniu adaptera możesz przygotować pyszne i zdrowe puree z warzyw, które będzie wspaniałą alternatywą dla klasycznych dodatków obiadowych typu ziemniaki. Warzywa przygotowane na parze i włożone do wyciskarki dadzą pyszne i bardzo zdrowe danie.
Przystawka pozwala również na przygotowanie masła orzechowego. Aby cieszyć się smakiem masła, wystarczy, że do wyciskarki wrzucisz swoje ulubione orzechy nerkowca, laskowe, makadamia czy migdały.

Specyfikacje

Główne cechy

Typ urządzenia przystawka do lodów i masła orzechoweg
Moc (W) Nie dotyczy
Pojemność zbiornika na sok (l) Nie dotyczy

Charakterystyka techniczna

Kolor Biały

Producent: G21

Polecamy również

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię
image