Słuchawki Bezprzewodowe Apple Airpods

W magazynie

79900 (- 25% )

59900

Dołączona gwarancja:

Dla Konsumenta: 24 mies.
Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Inne oferty
(3 ofert)
Product image

W magazynie

Sprzedawca Torricella

59901

Opis

Bezprzewodowe. Błyskawiczne. Bajeczne. AirPods na zawsze odmienią sposób, w jaki korzystasz ze słuchawek. Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym urządzeniem. Wkładasz do uszu i natychmiast łączą się ze źródłem dźwięku. A kiedy zaczynasz mówić, przekazują Twoje słowa czysto i bez zakłóceń. Tak działają AirPods – niespotykana kombinacja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technologii. Biała magia. Słuchawki bezprzewodowe. Wreszcie nic się nie plącze. AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach i przestają grać, kiedy wyjmujesz. A wszystkie dźwięki brzmią fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz je z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.
Co tu robi czip? Całkiem sporo. Wszystkie swoje niesamowite możliwości AirPods zawdzięczają zaprojektowanemu przez Apple procesorowi W1. To dzięki niemu łączność bezprzewodowa jest tak stabilna i szybka, a połączenia niezawodne i wolne od zakłóceń. Czip W1 znakomicie zarządza też wydajnością baterii, pozwalając na słuchanie muzyki przez 5 godzin bez doładowywania. To niesłychane, że tak małe urządzenie oferuje tak wiele.
Bateria na 24 godziny. Doładowania z etui wydłużają czas działania słuchawek nawet do 24 godzin, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania.
Podłączysz automatycznie. Przełączysz błyskawicznie.

AirPods automatycznie łączą się z każdym z Twoich urządzeń Apple. Równoległe skojarzenie z iPhonem i Apple Watch pozwala w jednej chwili przełączać się między tymi źródłami. A jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca lub iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.

Specyfikacje

Specyfikacja techniczna

Typ Douszne
Zasięg maksymalny 10 m
Kompatybilne marki Apple
Kompatybilne modele Uniwersalny
Obsługiwane systemy operacyjne iOS
Złącza / Łączność Bluetooth
Właściwości Wbudowany mikrofon Bezprzewodowe

Wydajność

Czas działania 5 h

Cechy ogólne

Kolor Biały
Waga 4 g

Producent: Apple

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

image