Toster Kenwood TCX751BK moc 900W czarny

1 sztuka w magazynie

40999 (- 27% )

29900

Dołączona gwarancja:

Dla Konsumenta: 24 mies.
Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Toster Kenwood TCX751BK (czarny). Gorące, świeże pieczywo z ulubionymi dodatkami. Elegancki design zamknięty w obudowie ze stali nierdzewnej. 5 gotowych programów opiekania w tym Panini, Croissant i bajgiel. Funkcja Peek and View pozwala na stałą kontrolę stopnia przypieczenia. Rozpocznij nowy dzień z chrupiącą kromką Zaawansowany toster Kenwood kMix TCX751 przygotowuje Twoje tosty w profesjonalny sposób. Połączenie stylowego desginu o ponadczasowych liniach wraz z mnogością funkcji zapewnia najlepsze efekty. Obudowa ze stali nierdzewnej nie tylko wygląda stylowa, ale i jest bardziej odporna od plastikowych odpowiedników. Wybierz jeden z trzech kolorów, a zobaczysz, jak doskonale wpasuje się w Twoją kuchnię.

Wybierz ulubiony sposób opiekania Toster posiada 5 gotowych programów opiekania. Sam zdecyduj na jaki rodzaj pieczywa masz dzisiaj ochotę. Tost to klasyczne rozwiązanie, które opieka z dwóch stron w wysokiej temperaturze, wybierając opcję bajgiel uzyskasz przyrumienienie tylko z jednej strony. Jeśli jednak nie lubisz chrupiącej skórki, a chcesz uzyskać jedynie ciepły środek, wybierz opcję Panini i Croissant. Przetestuj każdą i zdecyduj, która stanie się ulubioną.
Kontroluj efekt końcowy

W urządzeniu zastosowano praktyczną funkcję Peek and View. Z jej pomocą możesz zapomnieć o zbyt przypieczonych lub nawet spalonych kromkach. Możesz monitorować w trakcie pracy stopień opieczenia, tak aby był idealny. Jeśli uznasz, że jest odpowiedni przerwij pieczenie w dowolnym momencie!

Specyfikacje

main

Moc (W) 900
Pojemność 2 kromki chleba
Poziomy mocy 5
Funkcja rozmrażania Tak
Funkcje specjalne Bajgiel Rogale Panini
Panel sterowania Mechaniczny
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Wymiary (mm) 272 x 160 x 257
Kolor Czarny
Waga (kg) 2.54

Producent: Kenwood

Opinie

Napisz pierwszą opinię

image