wodoodporny uchwyt rowerowy / moto na telefon eXtreme typ:167-shield

2 sztuki w magazynie

5300

Dołączona gwarancja:

Dla Konsumenta: 24 mies.
Sprzedawca: Baltrade
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Opis

Uchwyt wodoodporny moto/rower typ:167-shield pasuje do większości najnowszych urządzeń dostępnych na rynku. Futerał oraz uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co czyni je wyjątkowo trwałymi i wytrzymałymi na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo futerał został wyposażony w daszek. W zestawie znajdują się etui, 3 wkładki pozwalające dostosować grubość do telefonu oraz uchwyt pozwalający na montaż do kierownicy motocykla, quada bądź roweru. Wytrzymałość materiałów oraz ich antywibracyjne właściwości doskonale zabezpieczają urządzenie przed brudem, wodą i innymi uszkodzeniami podczas jazdy. Łatwość montażu bez żadnych dodatkowych narzędzi sprawia, że uchwyt wraz z etui można bardzo łatwo przenieść z jednego pojazdu na inny.

Specyfikacja techniczna: Wymiary wewnętrzne etui: 167 x 90 x 20 mm Waga: 162 g Możliwość obrotu o: 360 st. Gumowane wyjście na kabel Suwak z uszczelnieniem
W zestawie znajduje się: etui, 3 wkładki pozwalające dostosować grubość do telefonu oraz uchwyt pozwalający na montaż do kierownicy motocykla, quada bądź roweru.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Akcesoria
Typ zacisku Śruba
Mocowanie Na kierownicy
Sport Kolarstwo
Materiał Plastik
Kolor Czarny

Producent: EXTREME

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

image