Żelazko Philips GC4527/00 Azur Performer Plus 2600 W

W magazynie

27499 (- 1899 )

25600

Dołączona gwarancja:

Dla Konsumenta: 24 mies.
Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Żelazko Philips GC4527/00. Super moc i nowoczesne funkcje. Moc 2600 W zapewnia szybkie nagrzewanie się i skuteczną pracę. Silny stumień pary ułatwia rozprasowywanie zagnieceń. Niewielkie rozmiary umożliwiają łatwe przechowywanie. Efektywne prasowanie
Żelazko parowe Philips Azur Performer Plus stanowi połączenie dużej wydajności i łatwości użycia. Wbudowany pojemnik na kamień umożliwia efektywne odkamienianie, zapewniając długotrwały strumień pary. Urządzenie jest również wyposażone w automatyczny regulator pary i stopę TionicGlide. Z żelazkiem Philips Azur Performer Plus prasowanie już nigdy nie będzie problematyczną czynnością.
Wyjątkowa stopa T-ionicGlide
T-ionicGlide to najlepsza, 5-gwiazdkowa stopa firmy Philips, która wyznacza nowe standardy w zakresie poślizgu i odporności na zarysowania. Przesuwa się po materiale nawet o 25% lepiej niż standardowa stopa SteamGlide i jest od niej bardziej odporna na zarysowania.

Wbudowany pojemnik na kamień zbiera jego cząsteczki podczas prasowania

Specjalnie zaprojektowany wbudowany pojemnik na kamień zbiera jego cząsteczki podczas prasowania. Proces Self Clean powoduje wypłukiwanie kamienia z żelazka w celu zachowania stałej wydajności prasowania każdego dnia.

Funkcja Self Clean umożliwia skuteczne usuwanie kamienia

Poza wbudowanym pojemnikiem na kamień funkcja samoczyszczenia stopy żelazka usuwa najbardziej oporne osady z kamienia. Czysta stopa zwiększy wydajność strumienia pary i poprawi efekty prasowania.

Automatyczny regulator pary

Dzięki automatycznemu regulatorowi pary nie trzeba się już martwić o dobór odpowiedniej ilości pary. Wystarczy ustawić temperaturę do prasowania określonego rodzaju tkaniny i gotowe.


Końcówka Triple Precision

Końcówka stożka parowego żelazka Philips Azur Performer jest precyzyjna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, m.in. obszaru wokół guzików oraz pomiędzy plisami.

Optymalna waga ułatwia przesuwanie żelazka po ubraniach
Żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Prasowanie jest mniej kłopotliwe, a przekładanie żelazka na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę jest łatwe.

Specyfikacje

Główne cechy

Rodzaj produktu Żelazko
Stopa T-IonicGlide
Waga 1.5 kg
Kolor Czarny/Złoty

Funkcje

Funkcje Samoczyszczenie Wbudowany pojemnik na kamień
Strumień pary (g/min) 50
Prasowanie pionowe Tak
Silne uderzenia pary (g/min) 220
Strumień pary Tak
System antywapienny Tak
System samooczyszczenia Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Miękki uchwyt Tak

Charakterystyka techniczna

Moc 2600 W
Długość przewodu 2 m

Producent: Philips

Polecamy również

Ogólna ocena produktu:

4.86 (14 opinii)

image